Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 січня 2016 р. 20:24:58

15 січня день день святого папи Сильвестра

15 січня день день святого папи Сильвестра

15 січня день день святого папи Сильвестра

Святий Папа Сильвестр був народжений в місті Рим в благочестивій християнській родині. Втративши в юному віці батька хлопчик залишається під опікою матері. Майбутній Папа росте добрим християнином тож в часи переслідувань християн приймає в себе єпископа Тимофія.Та після того як єпископ прожив у них півтора року Тимофія схопили і він помер мученицькою смертю.Сильвестр побачивши тіло єпископа вирішив схоронити його тіло таємно , та на жаль про це дізнався мер міста і наказав привести його до суду. На суді святого вмовляли зректися віри і стати язичником , та навіть перебуваючи під страхом смерті та катувань Сильвестр не зрікся віри християнської а ще більше увірував і готовий був стояти за неї на смерть. Його кинули у вязницю та після смерті правителя відпустили і він з новими силами почав проповідувати християнство. У 30 його висвятили у диякони а потім і у пресвітери, після смерті Папи Мельхіада його обирають у римські єпископи .На престолі він служить вірно християнам,всяляко допомагає і славиться своєю мудрістю і розумом. Після обрання Сильвестра Папою , що власне відбулося 314 року Божого він прослужив християнам аж до 335 року , аж до своєї смерті 31 грудня 335 року.

https://www.youtube.com/embed/Ap94bUwbm6k

Зарваниця :: 15 січня день день святого папи Сильвестра :: Сподобалось294


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×