Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 лютого 2016 р. 21:57:50

22 січня 2016 року правимо память мученика Полієвкта.

22 січня  2016 року правимо память мученика Полієвкта.

22 січня 2016 року правимо память мученика Полієвкта.

Мученик цей служив у війську при правлінні імператора Декія.Сам за віросповіданням він був язичником та все ж вів добропорядне життя і навіть дружив із християнином,який служив разом із ним. Після правління Декія до влади прийшов Валеріан який почав масові переслідування проти християн. І от одного разу товариш Полієвкта сказав йому що напевне скоро його закатують за християнство а він буде змушений зректися дружби з ним заради власного порятунку.Полієвкт розповів йому про свій сон коли Бог зняв з нього буденний одяг а натомість вдягнув його у біле і сказав що від сьогодні він також християнин.
Він пішов до головної площі міста і побачив оголошення про те що усі без винятку повинні поклонятися ідолам поганським та пішов до храму і знищив кілька ідолів.
Дізнався про це і правитель міста цього , який був воїну тестем і дуже засмутився через те бо любив його тож коли Полієвкт прийшов додому тесть та дружина його почали слізно просити щоб зрікся віри своєї та він не послухав.
Після багатьох вмовлянь на суді а також погроз Полієвкт все ж не відмовився від віри своєї і відразу ж йому відсікли голову.

https://www.youtube.com/embed/i7MP2wW97iw

Зарваниця :: 22 січня  2016 року правимо память мученика Полієвкта. :: Сподобалось257


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×