Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 лютого 2016 р. 22:14:41

24 січня згадується Теодосій Великий.

24 січня згадується Теодосій Великий.

24 січня згадується Теодосій Великий.

Народився він на межі пятого та шостого століття нашої ери в місті Каппадокія в родині християн.Вже змалку володіючи гарним голосом він вправлявся в церковних співах та читаннях. Також юнак багато молився про спасіння і багато подорожував по землях святих.Перебуваючи в одній з таких подорожей він знайомиться з святим Симеоном Стовпником.Той благословим юнака і напророчив йому майбутню пастирську долю.
Бажаючи жити чернечим життям він оселився в одній з печер в Палестинській пустелі, де за легендами спинялись заночувати три волхви що їхали на зустрч з новонародженим Ісусом.Там він прожив 30 років.Та все ж він шукав місце для нової обителі він взяв з собою вугілля і фиміам які розпалилися біля неподалік бажаного ним місця.На тому ж місці він заснував першу обитель з уставом святого Василія Великого.
Святий Феодосій був дуже добрим і милостивим монахом який володів даром зцілення та часом пророкування.Сам він напророчив і свою смерть перед тим покликавши свїх улюблених єпископів і повідомивши про це.
Помер він в глибокій старості на 105-ому році життя.
Поховано його було в тій самій печері де він почав своє подвижницьке життя.

https://www.youtube.com/embed/fj7OZExgPOU

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 24 січня згадується Теодосій Великий. :: Сподобалось229


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×