Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 лютого 2016 р. 20:42:22

26 січня 2016року Божого споминаємо мучеників Єрмила та Стратоніка.

26 січня 2016року Божого споминаємо мучеників Єрмила та Стратоніка.

26 січня 2016року Божого споминаємо мучеників Єрмила та Стратоніка.

Єрмил жив на землі словянській в теперішньому місті Бєлграді в часи правлння імператора Лцинія.При ньому ж і постраждав адже був християнином і служив дияконом в той час коли імператор ініціював гоніння на християн.Його було приведено до суду де його спершу вмовляли а потім і погрожували смертю якщо не відречеться від віри християнської.Та нічого не могло переконати його відмовитись від Христа і він ще раз перед суддями визнав себе християнином.Тоді його кинули до темниці де сторожем був такий собі Страонік.Він був таємним християнином та з великим жалем спостерігав за муками Єрмила і врешті невитерпівши він визнає свою віру в Христа привселюдно .Його так само як і Єрмила починаюь катувати та не досягнувш результату виршили кинути їх обох в зашитих сітях до Дунаю.
Коли тіла прибило до берега їх віднайшли християни і поховали їх згідно звичаю.

https://www.youtube.com/embed/VATZAjs4870

Зарваниця :: 26 січня 2016року Божого споминаємо мучеників Єрмила та Стратоніка. :: Сподобалось248


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×