Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 лютого 2016 р. 20:50:29

27 січня 2016 року згадуються преподобні отці яких було убито на Синаї та Раїті.

27 січня 2016 року згадуються преподобні отці яких було убито на Синаї та Раїті.

27 січня 2016 року згадуються преподобні отці яких було убито на Синаї та Раїті.

В 371 році Божому на двоє монастирів що знаходилися поблизу гори Синай та в пустелі Раїт сарацинами було вчинено напад.Розбійники спершу напали на монастир біля Синаю та шукали золото та коштовності та не зумівши найти бо в монастирі їх і не могло бути убили 38 монахів.Двоє з монахів померли не одразу а за кілька днів.
Тої ж ночі вони напали на монастир в пустелі Раїті.До сарацинів вийшов старець який навіть під страхом сметі відмовлявся вказати на настоятеля храму.Вони убили старця, та згодом почувши про смерть старенького ченця до сарацинів вийшов настоятель і сказав що він саме той кого вони питали.Негіднки убили його стрілами випущеними з багатьох луків а потім розбили йому голову навпіл мечем.
Також вони повбивали всіх решту монахів що були в монастирі.

https://www.youtube.com/embed/PxBc5Oszmhs

Зарваниця :: 27 січня 2016 року згадуються преподобні отці яких було убито на Синаї та Раїті. :: Сподобалось246


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×