Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 лютого 2016 р. 21:03:18

28 січня 2016 року згадується преподобний Павло Тивейський.

28 січня 2016 року згадується преподобний Павло Тивейський.

28 січня 2016 року згадується преподобний Павло Тивейський.

Наодився преподобний Павло Тивейський в єгипетському місті Тиваїді.Коли він був ще зовсім малий померли його батьки через що він зазнав багато негод.Його дядько прагнувши забрати в дитини усе майно робив йому усякі капості і навіть хотів його здати владі як християнина на яких якраз було влаштовано переслідування імператором Декієм.
Щоб вберегтись від переслідування та смерті він пішов до пустелі де оселився у печері.
Там він проводив багато часу в молитві та пості, за їжу мав фініки та хліб, що йому приносив ворон а за одяг мав пальмове листя.Так в печері він прожв близько 91 року.
Незадовго до його смерті Бог повідомив про нього Антонію Великому і той вирушив на зустріч до старця Павла.
Помер преподобний Павло у віці 113 років і хоч не збудував жодної обителі та все ж незадовго по його смерті пустелю де він жив населило багато ченців які прагнули жити його життям.

https://www.youtube.com/embed/bt5b8UlqvQw

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 28 січня 2016 року згадується преподобний Павло Тивейський. :: Сподобалось306


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×