Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 лютого 2016 р. 20:25:39

29 січня день поклоніння чесним кайданам святого Апостола Петра.

29 січня день поклоніння чесним кайданам святого Апостола Петра.

29 січня день поклоніння чесним кайданам святого Апостола Петра.

В часи правління царя Ірода Агрипини святий постол Петро багато проповідував християнство і викривав брехню язичників .За це його було наказано кинути до вязниці .
Там його скували двома ланцюгами він зовсім не міг поворухнутись.Та ось перед самим судом у ночі до нього прийшов ангел Господнй і зняв з нього кайдани і вивів з вязниці.
Ланцюги ті стали для християн справжньою реліквією яка дарувала людям не тільки віру в Бога а й зцілення .
Кайдани часто перенослись з однієї святині в іншу аж поки не опинились в Римі в храмі який носить ім'я святого Апостола Петра.

https://www.youtube.com/embed/LNEJ8a4ecvM

Зарваниця :: 29 січня день поклоніння чесним кайданам святого Апостола Петра. :: Сподобалось247


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×