Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 лютого 2016 р. 20:36:14

1 лютого 2016року Божого згадують святого Макарія Великого.

1 лютого 2016року Божого згадують святого Макарія Великого.

1 лютого 2016року Божого згадують святого Макарія Великого.

Макарій народився в Єгипті на початку другого століття по Різдві Христовім у вже старших християн.З малого віку він почав доглядати за своїми старенькими батьками аж поки вони не повмирали і відразу ж після того вн вирішив піти у ченці, про це він мріяв вже давно.
Бажаючи жити аскетичним життям він відправився до пустелі де в молитві і пості прожив понад три роки.Згодом він почув про святого Антонія Великого і задумав собі навідати його та стати його учнем.
Прийшовши до Антонія він так став його учнем і жив з ним поки Антоній не порадив йому піти до Скитської пустелі де він своєю молитвою та постом і аскетичним життям зробив для себе репутацію старця попри його молодий вік.Згодом до нього почали приходити учні які прагнули вчитися у нього та він з радістю приймав їх.Він володів також даром зцілення тож до нього приходило багато людей, які згодом почали обтяжувати його через те що він не міг повноцінно молитися і риділяти достатньо часу Богу.Через те він знову вирішив піти до пустелі для усамітнення з Богом.
В той час по всій території Римської імперії що тоді нею правив імператор Валент було оголошенно переслідування християн.Попри те що Макарій був у той час в пустел його було схоплено і вивезено на острів де в той час жили язичники.
Донька одного з них була дуже слаба і Макарій помолився за її зцілення і вона виздоровіла і побачивши це усі повірили в Христа.
Єпископ що відіслав Макарія на острів відразу після того як почув про те наказав повернути його назад.
Помер святий Макарій у віці 97 років.Напередодні смерті до нього явився його вчитель Антоній з іншими святими і сказав що зовсім скоро його буде забрано до неба а в час самої смерті його душу було забрано херувимами.

https://www.youtube.com/embed/mA6zuDwFdPI

Зарваниця :: 1 лютого 2016року Божого згадують святого Макарія Великого. :: Сподобалось236


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×