Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 лютого 2016 р. 20:24:15

П'ятого лютого 2016 року споминаємо священномученика Климента, єпископа Анкирського та мученика Агатагела.

П'ятого лютого 2016 року споминаємо священномученика Климента, єпископа Анкирського та мученика Агатагела.

П'ятого лютого 2016 року споминаємо священномученика Климента, єпископа Анкирського та мученика Агатагела.

Священномученик Климент походив з родини хистиянки та язичника і був народжений в 258 році по Різдві Христовім.Ще будучи зовсім маленьким він втрачає батька а вже юнаком матір,котра і напророчила синові мученицьку смерть за християнство.
Після материної смерті його всновлює жінка на ймення Софія яка виховала його добрим та щедрим чоловіком.За свою доброту,чесність і боголюбивість він вже в двадцять років стає єпископом рідного міста Анкири.
Правив як єпископ він не надто довго так як зовсім скоро супроти християн почались масові переслідування і він як єпископ був схоплений воїнами і приведений до суду.Судді робили спроби переконати його на зречення від християнства матеріальнми благами та погрозами але Климент не приставав на їх попозиції і привселюдно твердив що є християнином.Згодом його було наказано до катувань але Климент терпів усі муки ствердно і це ще більше розлючувало імператора Діоклитіана бо він не побачивши жодних ознак катувань на святому наказав знову мучити його.Згодом Климента передали Максиміану який наказав мучити йог ще раз а після того як до Климента було приведено ще й учня його то кати відновли катування з новими силами.
Кол імпераор Максиміан помер учня святого Климента на ймення Агатагел убил мечем а Климента ж було відпущено після чого ід пішов до печерної обителі.
Святий Климент передбачив закінчення переслідувань і свою смерть.Його пророцтво щодо своєї долі збулось бо за короткий ча його голову було усічено мечем.

https://www.youtube.com/embed/1P_kAq8Szas

Зарваниця :: П'ятого лютого 2016 року споминаємо священномученика Климента, єпископа Анкирського та мученика Агатагела. :: Сподобалось260


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×