Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 лютого 2016 р. 20:47:29

6 лютого 2016 року згадується преподобна Ксенія Римлянка.

6 лютого 2016 року згадується преподобна Ксенія Римлянка.

6 лютого 2016 року згадується преподобна Ксенія Римлянка.

Дівчина народилась в знатній рииській родині, її батько був сенатором а сама дівчинка називалась Євсевією.
Ще змалку вона дуже цікавилась християнством і трохи подорослішавши прийняла рішення відмовитись від того щоб вийти заміж ради Христа та втекла з дому.
В дорогу вона вирушила не сама а з двома жінками, які до того часу служили їй.Разом вони сіли в корабель і відплили на ньому в Кесарію.
Прийшовши до обителі що була названа в честь Апостола Петра вона знайшла настоятеля обителі і попросила прихистити її та тих жінок.Там же вона і прийняла ім'я Ксенія.
За певний час вона купила землю в Кесарії і збудувала там храм в ім'я вятого Стефана а також монастир для жінок.Ксенія багато допомагала недужим та бідним чим собі заслужила освячення в дияконесси.
Передбаченням до смерті святої було зявлення вінка із хрестом посередині який був поруч із святою аж до її похорону.

https://www.youtube.com/embed/VS_JYTJrC6Y

Зарваниця :: 6 лютого 2016 року згадується преподобна Ксенія Римлянка. :: Сподобалось279


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×