Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 лютого 2016 р. 20:56:58

7 лютого споминаємо святого Григорія Богослова

7 лютого споминаємо святого Григорія Богослова

7 лютого споминаємо святого Григорія Богослова

Святий Григорій народився в родині єпископа Григорія і святої Нонни у Кападокійському місті під назвою Аріанза. До народження сина батьки його вважали що не можуть мати дітей бо мріяли про це довго а дитинка ніяк не з'являлась тож відразу коли Нонна завагітніла вони заприсяглись віддати сина на службу Христові.Щойно дитя навчилося читати як першою книгою подарованою йому батьками стало Святе Письмо.Подорослішавши він пішов учитися до найкращх шкіл та мудреців того часу і отримав чудову освіту.Згодом він їде вчитися і до Афін де разом із ним навчається святий Василій Великий.Після навчання він ненадовго залишається і починає викладати ораторське мистецтво після чого покидає все це і повертається додому.Вдома він приймає хрещення та знову покидає дім та іде разом з Василієм Великим до пустелі.Його батьки не сприймають такого його вибору і наполягають на його поверненні.Після повернення він приймає сан пресвітера і працює священником та така праця здаєтьс йому надо важкою і він іде знову до пустелі.
Там він знову перебуває у компанії з Василієм Великим і він переконує його повернутися до священництва а за якийсь час висвячує його у єпископи міста Сасим.За короткий час ін повертається знову до батьківського дому щоб доглядати за хворим батьком.
У 381 році його ставлять на престол патріарха Константинопольського а вже за вісім років він помирає.

https://www.youtube.com/embed/bDRns8kYcLc

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 7 лютого споминаємо святого Григорія Богослова :: Сподобалось273


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×