Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 лютого 2016 р. 19:38:02

8 лютого 2016 року згадується преподобний Ксенофонт з дружиною його, Марією та синами.

8 лютого 2016 року згадується преподобний Ксенофонт з дружиною його, Марією та синами.

8 лютого 2016 року згадується преподобний Ксенофонт з дружиною його, Марією та синами.

Родина преподобного Ксенофонта жила в Константинополі і була попри великі статки та знатність простою та Богобоязливою.
Коли їхні сини підросли Ксенофонт із дружиною вирішили дати їм краще що могли- хорошу освіту, тож зібравши їх в дорогу посадили на корабель ,що прямував до Бейруту. Та по дорозі трапилосьлихо-корабель на якому пливли брати було затоплено після шторму а самі брати опісля були викинуті хвилями на різні береги.
Опритомнівши брати не найшли одне одного і подумали що кожен загинув і вирішили піти в монастирі.
В той же час батьки їхні дуже плакали за синами думаючи що обоє загинули і зрештою вирішили поїхати до святих місць аби помолитися за своїх дітей і коли ж побачили своїх дітей у тих святих місцях живими та неушкодженими були вельми здивовані і радісні з того і щиро дякували Господуза те що допоміг родині знову віднайтися.
Згодом батьки за прикладом своїх синів пішли до обителі а сини їхні пішли до пустелі і жили там в молитві і пості і за життя своє подвижницьке отримали в дар від Господа можливість зцілювати людей та передбачати майбутнє.

https://www.youtube.com/embed/PRsiBDdXLEQ

Зарваниця :: 8 лютого 2016 року згадується преподобний Ксенофонт з дружиною його, Марією та синами. :: Сподобалось257


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×