Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 лютого 2016 р. 19:54:31

9 лютого 2016 року день спомину про перенесення мощей Івана Золотоустого.

9 лютого 2016 року день  спомину про перенесення мощей Івана Золотоустого.

9 лютого 2016 року день спомину про перенесення мощей Івана Золотоустого.

Святий Іван Золотоустий упокоївся в Господі в часи правління імператриці Євдоксії у 407 році.Смерть настигла його якраз по дорозі до місця його заслання яким було місто Комани.Основною його прогрішністю через яку його власне і відіслали до Коман було висміювання гріхів жителів Константинополя ну і гріхів самої імператриці.
Вперше мощі святого були перенесені через 31 рік після його смерті.Сталося те через промову одного з учнів Золотоустого який красномовно описав усі заслуги святого перед християнством , прихожани храму де була виголошена та промова були дуже звоорушені нею та долею святого і стали благати його про те щоб мощі його було перенесено до Константинополя.
Феодосій дав дозвіл на перевезення мощей та слуги ніяк не могли зрушити з місця труну з його мощами, так тривало доти поки імператор не здогадався перепросити у святого за гріхи своєї матері Євдоксії та й за свої також.Щойно він перепросив як труна була зрушена з місця.
Мощі святого було перенесено в храм святої Ірини, в Константинополі.Там же відкили труну і побачили що мощі святого є нетлінними Всі хто побачив це почали молитися а сам імператор схилився над мощами святого і почав просити прощення. Практично усю ніч люди перебували поруч із нетлінними мощами Івана Золотоустого а на ранок знову перенесли їх, на цей раз до храму святих апостолів.
Наприкінці люди вигукнули -Прийми свій престол ,отче і дуже здивувались коли Золотоустий відповів-Мир всім.

https://www.youtube.com/embed/L1XCEq4eUqk

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 9 лютого 2016 року день  спомину про перенесення мощей Івана Золотоустого. :: Сподобалось275


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×