Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 лютого 2016 р. 20:46:17

10 лютого 2016 року споминаємо преподобного Єфрема Сирійського.

10 лютого 2016 року споминаємо преподобного Єфрема Сирійського.

10 лютого 2016 року споминаємо преподобного Єфрема Сирійського.

Народився цей чоловік на початку четвертого століття по Різдві Христовім в християнській одині що жила в Месопотамії. Ще будучи дитям Єфрем був навчений молитви і поваги до Господа. Трохи подорослішавши він іде на навчання до тутешнього єпископа а по його смерті їде до Едесси що в Сирії.
В Едессі його посвячують у священники і він проводить проповідницьку діяльність чим заохочує багато людей до пізнання християнства та сам він прагнув більше пізнати Бога тому почав навідувати у пустелях святих старців які навчали його своєї мудрості.
Одним із таких старців був Василій Великий який вразив Єфрема своєю мудрістю та любовю до Бога.На деякий час Єфрем повенувся до Едесси але згодом відчуваючи що він хоче жити аскетичним життям він оселяється в печері де проводить більшість часу за молитвами та складанням нових молитов.За певний час до нього почнають сходитись люди які прагнули послухати його вчень та молитов.
Помер Єфремій в 373 році по Різдві Христовім на шістдесять сьомому році життя.

https://www.youtube.com/embed/IYQLswJmhRQ

Зарваниця :: 10 лютого 2016 року споминаємо преподобного Єфрема Сирійського. :: Сподобалось336


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×