Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 лютого 2016 р. 20:30:16

11 лютого 2016 року правимо память перенесення мощей святого Ігнатія Богоносця.

11 лютого 2016 року правимо память перенесення мощей святого Ігнатія Богоносця.

11 лютого 2016 року правимо память перенесення мощей святого Ігнатія Богоносця.

Святий Ігнатй Богоносець являвся учнем Івана Богослова та був висвячений у єпископи міста Антиохії. Помер він мученицьки за віру свою в часи правління імператора Траяна, який за віру Христову наказав кинути святого Ігнатія до диких звірів на поживу.
Коли звірів забрали і настала ніч християни таємно забрали кістки святого і поховали їх за звичаєм. За деякий час мощі святого були перенесені з Риму до Антиохії де їх захоронили на кладовищі що звалось Дафнійським.Згодом їх знову було перенесено, на цей раз до храму який було зведено на місці язичницького.Останній раз їх було перенесено назад до Риму .
Відомо що мощі святого Ігнатія були повязані з багатьма чудесними зціленнями.

https://www.youtube.com/embed/iLuoYNrU9a8

Зарваниця :: 11 лютого 2016 року правимо память перенесення мощей святого Ігнатія Богоносця. :: Сподобалось269


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×