Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 червня 2014 р. 20:11:01

великомученик Теодор Стратилат

великомученик Теодор Стратилат

великомученик Теодор Стратилат

Святий Феодор походив з містечка Євхаїтах (Невелика Азія, зараз Туреччина) і був воєводою (з грецької - «Стратилат») в містечку Гераклея, близько Темного моря. Власним богобоязливим ​​життям і лагідним управлінням він викликав до себе повагу міщан. Майже всі язичники, бачачи його добре життя, сприймали віру Христову. Як тільки чутки про даного святого дійшли до правителя Лікінія (308-323 рр.), співправителя Костянтина, він прибув в Гераклею і примушував Теодора кланятися булванам. Як тільки невинний Феодор відмовився обурений управитель віддав наказ неймовірно його катувати.

Святого Тедора розтягнули на землі, били сталевими прутами, палили полум'ям і, зрештою розіп'яли на хресті і викололи очі. Вночі архангел з'явився страждальцеві, зняв його з хреста і повністю зцілив його. На ранок слуги Лікінія, послані були кинути тіло непорочного Феодора в море, побачивши його зовсім здоровим, повірили в Христа. Повірили ще й майже всі інші язичники, що бачили Боже чудо. Запитавши про це, Лікіній віддав наказ гільйотинувати святого Феодора в 319 році. Муки його були описані свідком, його слугою і писарем Уаром.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/85/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/aIRDDC7WIgI

Зарваниця :: великомученик Теодор Стратилат :: Сподобалось377


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 14# klirik

Мій колєга як завжди в Відео показав себе. Цікаве) 14# klirik
Коментарій

Від користувача 16# ACho

Повчальне слово як перевірити чи є смирення. Плюс. 16# ACho
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×