Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 лютого 2016 р. 20:56:52

14 лютого 2016 року згадується мученик Трифон.

14 лютого 2016 року  згадується мученик Трифон.

14 лютого 2016 року згадується мученик Трифон.

Мученик цей походив з міста Кампсад що в Малій Азії . Ще будучи підлітком він виявляє у себе дар вигнання бісів який згодом охоче використовує, допомагаючи людям. Так одного разу він вигнав з поля людського багато шкідників які зїдали увесь врожай і змушували людей голодувати.Також відомо про зцілення дочки імператора Гордіана.
Та відразу по смерті Гордіана прийшов інший імператор Декій який прославився жорстокістю до християн і не тільки.Святий Трифон також став його жетвою.Спершу його сильно катували змушуючи зректися віри та він вистояв і потім його було засуджено до страти.Юнака вбили мечем.
Християни які віднайшли його тіло хотіли його поховати в місті де він помер та Трифон явившись у сні одному з християн заповів поховати його там де він народився.

https://www.youtube.com/embed/tqq00xZdufc

Зарваниця :: 14 лютого 2016 року  згадується мученик Трифон. :: Сподобалось227


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×