Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 лютого 2016 р. 21:03:42

15 лютого 2016 року Стрітення Господнє.

15 лютого 2016 року Стрітення Господнє.

15 лютого 2016 року Стрітення Господнє.

Багато хто з людей пояснює це свято як зустріч зими та весни , щоправда воно має абсолютно інше значення..
В час народження Христа був закон, що був описаний ще в Старому Завіті.Згідно нього жінка ,що народила дитя є не чистою і має з’явитися до храму на сороковий день (якщо народила хлопчика) і на 80 день (якщо дівчинку) і принести в жертву ягня та голубку. Ягня мало бути однорічним і воно приносилося в жертву як подяка Господу. Голубка приносилась як викуп за гріхи.Якщо жінка була бідною і не могла принести ягнятко то мусила принести дві голубки. Дитину мати так само мусила принести до храму, адже за законом перше дитятко чоловічої статі належало Богу.За законом вчинила і Марія.
Взявши маленького Ісуса та двох горлиць вона пішла до храму де на неї вже чекав старець Симеон.
Симеон був чоловіком праведним і якось Бог сповістив йому що він не зможе померти поки не побачить Ісуса , Месію.
Щойно він побачив малятко то сказав що справдилось те що було сказане Богом і помер.Саме ця зустріч і поклала назву святу.

https://www.youtube.com/embed/NlRxrNprQHY

Зарваниця :: 15 лютого 2016 року Стрітення Господнє. :: Сподобалось290


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×