Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 лютого 2016 р. 20:59:02

17 лютого 2016 року ми споминаємо преподобного Ісидора Пелусіотського.

17 лютого 2016 року ми споминаємо преподобного Ісидора Пелусіотського.

17 лютого 2016 року ми споминаємо преподобного Ісидора Пелусіотського.

Народився преподобний Ісидор в місті Олександрія в пятому столітті по Різдві Христовім.Ще в підлітковому віці він приймає рішення покинути зичайне життя і віднайти себе як ченця тож пішов він до обителі на горі Пелусіот і жив там подвижницьким життям.
Ченці місцеві дуже поважали його через постійне перебування в молитві і аскетичне життя тож зовсім скоро вони обрали його за ігумена.Трохи згодом було його рукопокладено в священничий стан.
Одного разу він зустрів святителя Івана Золотоустого і будуч враженим його проповідями став його учнем та сам почав проповідувати .
Ісидор дуже поважав Золотоустого і любив його тому навіть під час переслідувань він неабияк підтримував святого.
По смерті Золотоустого він мав неабиякий вплив у церковному світі і це саме він ініціював скликання Третього Вселенського Собору.
Помер Ісидор в старечому віці у 436 році нашої ери.

https://www.youtube.com/embed/KiOYOPKstnM

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 17 лютого 2016 року ми споминаємо преподобного Ісидора Пелусіотського. :: Сподобалось323


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×