Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 лютого 2016 р. 23:02:56

19 лютого 2016 року Божого згадується преподобний Вукол Смирнський.

19 лютого 2016 року Божого згадується преподобний  Вукол Смирнський.

19 лютого 2016 року Божого згадується преподобний Вукол Смирнський.

З дитинства преподобний Вукол був напрочуд спокійною та доброю дитиною , та й ставши дорослим зовсім не змінився.Його серце хотіло служити Богові тож він став учнем Івана Богослова.Згодом саме він і висвятить Вукола в єпископи міста Смирни.На цьому престолі він активно проповіду Слово Боже і навертає до віри християнської багатьох язичників та юдеїв.Також він багато допомагає своїм парохіянам матеріально та найбільше духовно , оберігаючи їх від гріха.
Помираючи він передає свою паству та престол ще одному учневі Богослова на ім'я Полікарп.
Відомо що на молилі Вукола було вирощено дерево мирти яке мало цілющі властивості.

https://www.youtube.com/embed/o6PNhL2LNvI

Зарваниця :: 19 лютого 2016 року Божого згадується преподобний  Вукол Смирнський. :: Сподобалось288


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×