Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 червня 2014 р. 18:06:47

Кирило Олександрійський

Кирило Олександрійський

Кирило Олександрійський

Святий Кирило Олександрійський (376-27 червня 444, Олександрія, Єгипет) - святитель, патріарх Олександрійський, боєць православ'я, Вотан з найосвіченіших людей свого часу, продуктивний теолог, чернець-самітник і Вотан з Засновників церкви.

Кирило Олександрійський походив з славної і богобоязливої ​​християнській сім'ї. Племінник і намісник (з 412 р.) згідно кафедри патріарха Феофіла, він перед його управлінням отримав прекрасне виховання. Він досліджував світські науки, в тій кількості і філософію, однак більш спрямовувався глибокого знання Письма і правд християнської віри. У молодості святий Кирило вступив у скит святого Макарія в Нітрійських горах, і в цьому місці пробув 6 років. Патріарх Олександрійський Феофіл (385 - 412) висвятив його на диякона, зарахував до клиру і, бачивши його обдарованість, довірив говорити проповіді.

Після смерті Патріарха Теофіла святий Кирило одноголосно був обраний на патріарший трон Олександрійської Церкви і очолив боротьбу з неправдою Новаціана, що поширився в Олександрії.

Праведний Кирило до кінця життя працював над складанням пасхалії згідно правил Нікейського храму. Він встиг розмалювати дні святкування християнської Пасхи на наступні 95 років, аж по 20-х років VI ст. Олександрійська пасхалія була прийнята всім християнським світом.

Помер святитель Кирило в 444 році, залишивши чимало творінь. Варто згадати Ілюмінація на Євангеліє від Луки, від Івана, Листи апостола Павла до Коринтян і Євреїв, а ще апологію в захист християнства супротив правителя Юліана зрадника (361-363). Величезний сенс мають 5 книжок супроти Несторія, праця про Пресвяту Трійцю, під заголовком «Коштовність», написана супроти Арія і Евномія, і 2 догматичних творів про Пресвяту Трійцю.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/86/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/orF1S6vOm8Y

Зарваниця :: Кирило Олександрійський :: Сподобалось320


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 22# Aheto

Ніколи не подумав би що він створив молитву "Богородице Діво". 22# Aheto
Коментарій

Від користувача 11# Drug

Що справді? Треба почитати 11# Drug
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×