Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 лютого 2016 р. 20:49:05

21 лютого 2016 року Божого ми згадуємо великомученика Теодора Стратилата.

21 лютого 2016 року Божого ми згадуємо великомученика Теодора Стратилата.

21 лютого 2016 року Божого ми згадуємо великомученика Теодора Стратилата.

Теодор народився у місті Евхаїти що зараз знаходиться в Туреччині і подорослішавши став військовим а саме воєводою через що і отримав сво друге ім'я Стратилат.
Попри військову службу вдача в Теодора була дуже покірна і лагідна та й жив він богобоязненно і не ображав людей через що займив дуже велику повагу серед людей а язичники бачивши його поведінку і богобоязненість почали цікавитись християнством .
Про славу таку воводи дізнався співправитель Костянина Лікиній і відразу ж відбув до міста Гераклеї де він служив. Лікиній наказав Теодору поклонитися божкам та той відмовився і тут Лікиній наказав страшно катувати святого.
Методи катування були страшними, його били та розпинали , викололи очі та по іншому катували тіло його.Вночі до Теодора явився янгол який зцілив Теодора .Це побачили служники які мали викинути тіло його і щойно побачивши чудо це самі увірували у Христа.
Лікиній же почувши про це наказав відсікти йому голову.Сталося це в 319 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/38wJaFj8MzQ

Зарваниця :: 21 лютого 2016 року Божого ми згадуємо великомученика Теодора Стратилата. :: Сподобалось331


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×