Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 лютого 2016 р. 21:01:53

22 лютого 2016 року ми згадуємо великомученика Никифора.

22 лютого 2016 року ми згадуємо великомученика Никифора.

22 лютого 2016 року ми згадуємо великомученика Никифора.

Святий Никифор походив із міста Антиохія . З самого дитинства він товаришував з чоловіком що звався Саприкієм і така дружба їхня міцна була що багато хто вважав їх рідними братами.Та якось вони дуже посварились і згодом як не намагався Никифор помиритись з товаришем та Саприкій не міг його простити.
Тоді ж двоє імператорів що правили в той час вирішили знищити християн бо дуже ненавиділи їх тож наказали переслідувати їх і убивати.
Багатьох було схоплено та засуджено до смерті , серед них був і Саприкій.Почувши про те що його товариша мають стратити за віру його Никифор відразу прийшов туди аби перед смертю товариша попросити у нього прощення та навіть тоді Саприкій не простив.Побачивши те Бог забрав у Саприкія своє благословення у забоявшись смерті він відрікся від віри та поклонився ідолам.Побачивши це сам Никифор сказав що він є християнином і вірить у Господа що Саприкій відрікся від нього.Його наказали стратити і зовсім скоро відсікли йому голову а Саприкія відпустили.

https://www.youtube.com/embed/rAfmsF2zhwU

Зарваниця :: 22 лютого 2016 року ми згадуємо великомученика Никифора. :: Сподобалось271


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×