Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 лютого 2016 р. 20:50:20

24 лютого 2016 року Божого споминається священномученик Власій Севастійський.

24 лютого  2016 року Божого споминається священномученик Власій Севастійський.

24 лютого 2016 року Божого споминається священномученик Власій Севастійський.

Священномученик Власій жив в часи правлінь двох найбільших ненависників та переслідувачів християнства імператорів Лікинія та Діоклитіана. Власія поважало багато людей, багато хто з християн втікали від переслідування до нього і переховувались в його домі.Також часто до нього приходили звірі.Вони терпляче чекали поки він закінчить молитву і згодом отримували від нього благословенні, а деякі , поранені звірі були зцілені.
Та якось слуги місцевого правителя знайшли його дім , вони були певні та повідомлені про те що там переховується багато християн, та коли вони оглянули дім там був лише Власій.
Служники схопили його і повели на суддо правителя.Дорога була довгою тож Власій зміг багатьох людей зцілити як тілесно так і духовно.
Коли врешті він постав перед правителем то Агриколай привітав його і сказав що Власій є другом богів та Власій не боячись ні мук ні смерті відповів йому що Бог є єдиний а всі ті кому молиться він-звичайнісінькі біси.Правитель вельми розлютився зі слів святого та наказав катувати його.
Наступного дня його знову привели до правителя і він знову наказав катувати його а згодом втопити в ближньому озері.Коли Власія привели навколо було багато язичнків він сказав їм що якщо їх божки такі могутні то якщо вони зайдуть на глибину то божки їх врятують.Всі що були там зайшли в озеро і втопились.
Правитель почувши про стількох померлих підданих наказав усікти його мечем.Так він прийняв мученицьку смерть у 316 році по Різдві Христовому.

https://www.youtube.com/embed/m1ZZom8ke_c

Зарваниця :: 24 лютого  2016 року Божого споминається священномученик Власій Севастійський. :: Сподобалось248


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×