Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 лютого 2016 р. 21:13:27

25 лютого 2016 року день спомину святого Мелетія.

25 лютого 2016 року день спомину святого Мелетія.

25 лютого 2016 року день спомину святого Мелетія.

Святий Мелетій був народжений у вірменському місті Мелітині.Згідно переказів він володів напрочуд добрим та покірним характером а також мав у серці дуже сильну віру.Це допомогло йому стати на шлях єпископства .Спершу його було рукоположено в єпископи Севастії та згодом , вже за наполяганням імператора Констанція в єпископи Антиохії.Таким чином імператор хотів стримати поширення аріанства.Та часом боротьба з аріанами зазнавала невдач адже аріанці були дуже підступні.
Багато чого йому довелося пережити-з зміною імператорів мінялось і ставлення до релігії і часто виникали все нові противники для віри православної.
Відомо що саме Мелетій висвячував Василія Великого та охрестив святого Івана Золотоустого.Також він був головою на Другому Вселенському Соборі.Під час нього він і вмер в 381 році по Різдві Христовому.

https://www.youtube.com/embed/sVCoinCkUes

Зарваниця :: 25 лютого 2016 року день спомину святого Мелетія. :: Сподобалось265


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×