Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 березня 2016 р. 22:15:05

28 лютого 2016 року ми згадуємо Апостола Онисима.

28 лютого 2016 року  ми згадуємо Апостола Онисима.

28 лютого 2016 року ми згадуємо Апостола Онисима.

До того як стати апостолом Онисим був служником в багатого чоловіка з міста Колосси.Та якось завинвши перед господарем грошей він утікає до Риму від відповідальності та його там схоплюють солдати і кидають до вязниці.В тій же вязниці якраз перебував Апостол Павло.Він собі дуже вподобав цього юнака бо він допомагав йому і написавши листа до його господаря відправив його.Филимон зустрів свого служника і прочитав листа якого було написано Апостолом Павлом.Филимон відразу ж простив свого слугу та наказав йому йти назад до Апостола Павла.
Після смерті Павла він вірно служив іншим апостолам і за добру службу та міцну віру він був висвячений в єпископи.Як єпископ він багато проповідує і стає гловою церкви в Ефесі в той час як до влади приходить імператор Троян.Він почнає переслідування на християн , жертвою якого стає і сам апостол Авксентій , якого під час перебування в Римі було побито та страчено .

https://www.youtube.com/embed/TvIGIUy-4xM

Зарваниця :: 28 лютого 2016 року  ми згадуємо Апостола Онисима. :: Сподобалось156


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×