Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 березня 2016 р. 21:04:05

1 березня 2016 року день згадки великомученика Теодора Тирона.

1 березня 2016 року день згадки великомученика Теодора Тирона.

1 березня 2016 року день згадки великомученика Теодора Тирона.

Святий Теодор був воїном що жив на території сучасної Туреччини у місті Амасія .Мученицьку смерть Теодор прийняв в часи правління ненависника християнства імператора Максиміана. Він спершу намагався переконати Теодора відмовитися від християнства та Теодор маючи в серці тверду віру відмовився визнавати поганські ідоли своїми богами тож імператор наказав кинути його до вязниці та катувати.
Кати знущалися над ним як могли а сам Теодор молився до Бога щоб він допоміг йому витерпіти усі страждання і Бог явився до нього аби підтримати його.Теодор , відчувши підтрмку Господа стійко витримував муки які завдавали йому кати.Кати це бачили так само як імператор .Максиміан зрозумівши що святий не здастся наказав спалити його.
Приведений до вогнища святий сам ступив у вогнище і коли язики полум'я охопили його він віддав Богові свою душу.

https://www.youtube.com/embed/FXSo2KQmfU4

Зарваниця :: 1 березня 2016 року день згадки великомученика Теодора Тирона. :: Сподобалось267


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×