Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 березня 2016 р. 21:15:10

2 березня 2016 року Божого згадуємо Лева, Папу Римського.

2 березня 2016 року Божого згадуємо Лева, Папу Римського.

2 березня 2016 року Божого згадуємо Лева, Папу Римського.

Лев був народжений близько 390 року по Різдві Христовім в християнській родині. Подорослішавши отримав прекрасну освіту яка давала йому можливість досягнути небачених висот та він обирає духовний шлях.
В часи папства Сикста ІІІ його посвячують як архидиякона а вже по смерті Сикста він сам стає Папою.На той час йому виповнюється 50 років.
На престолі він активно допомагає церкві стати на ноги та захищає її від нападів єретиків.Також він оберігає Рим від варварів і коли все ж вони беруть місто в облогу переконує їх не убивати невинних людей.
Папа Лев помер у старечому віці .Перед смертю, яку він сам напророчив він багато молився і закінчив усі свої земні справи.Він перебував на Папському престолі більше 20 років.Поховано його в Ватикані.

https://www.youtube.com/embed/PGgOFF6Z9JA

Зарваниця :: 2 березня 2016 року Божого згадуємо Лева, Папу Римського. :: Сподобалось229


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×