Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 березня 2016 р. 20:44:27

4 березня 2016 року споминаємо преподобного Лева, єпископа Катанського.

4 березня  2016 року споминаємо преподобного Лева, єпископа Катанського.

4 березня 2016 року споминаємо преподобного Лева, єпископа Катанського.

Народвся преподобний Лев в місті Равенні в 720 році по Різдві Христовому.Ще змалку він прагнув до життя духовного тому трохи подорослішавши приймає монаший постриг при ордені Бенедиктинців.Один із єпископів побачивши юного монаха відзначив його покірний та добрий характер та забажав зробити його своїм помічнком а також згодом висвятив його у архидиякони.
Вже у віці сорока п'яти років він приймає освячення в єпископи міста Катани.На єпископському престолі він стає відомий як доброчинець для бідних та вдов.
Також єпископ мав доволі довгий конфлікт з одним чарівнком , якого звали Іліодором.Цей чарівник до певного часу також був християнином та під впливом бісівських сил він почав чаклувати, чари ж його робили багато лиха звиччайним людям тож його засудили до страти.Певне бісівська сила йому допомогла втекти з-під варти і він не появлявся в місті довгий час аж поки одного дня знову не з'явився.
Лев намагався умовити його прийти знову до християнства та зачарованй бісами Іліодор і слухати не хотів про це, ба більше - одного разу він явився до храму під час Літургії і напустив бісів на людей.Люди під впливом бісівських сил почали поводитися як звірі, реготали та тупали ногами.Лев побачивши усе це став на коліна перед престолом і відчайдушно почав молитися а коли закінчив то огорнув чарівника своїм омофором та вивів його з храму.
На дворі стояло багато людей і всі чекали що буде, тоді Лев вийшов з чарівнком і попросив люд аби назбирали хмизу.Коли ж було хмизу вдоволі то розпалив його і разом із чарівником зайшов у ватру і стояв там не відпускаючи лиходія поки той не згорів.Коли чарівник згорів зовсім Лев вийшов з ватри та на ньому не було і сліду від вогню, він зайшов назад до храму де і продовжив правити Святу Літургію.
Помер святий у віці 69 років у 789 році у місті де був єпископом.Його поховання також повязане з чудом. Одна жінка , що хворіла на постійні кровотечі торкнулася до його труни і відразу отримала зцілення.Зараз мощі святого знаходяться в Римі.

https://www.youtube.com/embed/m7v76_nWnms

Зарваниця :: 4 березня  2016 року споминаємо преподобного Лева, єпископа Катанського. :: Сподобалось297


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×