Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 березня 2016 р. 20:36:56

7 березня 2016 року споминаємо єпископа Смирни, мученика Полікарпа

7 березня 2016 року споминаємо єпископа Смирни, мученика Полікарпа

7 березня 2016 року споминаємо єпископа Смирни, мученика Полікарпа

Народився священномученик Полікарп в сімдесятих роках по Різдві Христовому.Рано втративши матір він був відданий на виховання жінці на ймення Каліста.Вона виховувала його покірним та доброчесним християнином, та згодом і вона відійшла до Господа. Полікарп відразу по смерті своєї прийомної матері продає усе майно а те що виручив віддає бідним та недужим а сам іде в пустелю щоб жити там в молитві та суворому пості.
Згодом він зустрічає на своєму життєвому шляху Івана Богослова, який навчає його попри свій похилий вік.Святий Вукол ,єпископ Смирни побачивши добрий характер та побожність Полікарпа висвячує його в диякони а згодом по його смерті сам Полікарп стає наступником Вукола на єпископському престолі.
Полікарп відомий своєю боротьбою з єретиками та їх вченнями. Єретики дуже боялись викриття свого з уст Полікарпа що домоглись його спалення.Воно відбулось коли Полікарп був у віці 86-ти років у 156 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/bIVvhxcmm_U

Зарваниця :: 7 березня 2016 року споминаємо єпископа Смирни, мученика Полікарпа :: Сподобалось335


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×