Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 березня 2016 р. 22:53:29

9 березня 2016 року Божого споминаємо Тарасія Константинопільського.

9 березня 2016 року Божого споминаємо Тарасія Константинопільського.

9 березня 2016 року Божого споминаємо Тарасія Константинопільського.

Тарасій народився в 730 -тому році по Різдві Христовім в родині знатній та заможній. Подорослішавши Тарасій отримує чудову освіту і згодом стає писарем при імператорі Костянтині та матері його Ірини.Володіючи покірним та добрим характером він стає досить близькою особою при імператорі.
Коли помер патріарх Константинопольський матір імператора вирішила влаштувати вибори нового патріарха.Ті що бирали нового голову церкви Константинопольської висунули як можливого голову Тарасія, хоча той не був духовною особою і навіть не хотів цього та він не міг протистояти думці інших людей тому погодився зайняти престол.Тарасій виголосив чудоу промову з нагоди Сьомого Вселенського Собору на якому він головував.На цьому ж соборі він також виявив важливість поклоніння іконам.
Згодом стосунки Тарасія та імператора зіпсулись через бажання імператора розлучитись з дружиною та знову одружитись з іншою жінкою та все ж Тарасій залишався на престолі.
Загалом на престолі він перебував понад двадцять років весь цей час проводячи суворе, аскетичне життя.Наприкінці його життя Тарасій неодноразово піддавався нападам бісів.
Помер він в 806 році по Різдві Христовім після тривалої боротьби з важкою хворобою і був похований в одному із зведених ним монастирів на Босфорі. Біля його могили часто відбувалися чуда зцілення.

https://www.youtube.com/embed/Pla_UvgCcqA

Зарваниця :: 9 березня 2016 року Божого споминаємо Тарасія Константинопільського. :: Сподобалось265


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×