Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 березня 2016 р. 23:00:07

10 березня 2016 року день згадки святого єпископа Порфирія.

10 березня 2016 року день згадки святого єпископа Порфирія.

10 березня 2016 року день згадки святого єпископа Порфирія.

Порфирій народився в Фессалоніках в заможній та знатній родині .Хороша освіта яку йому дали батьки відкривала перед юнаком неймовірні можливості по службі та серце Порфирія більше тягнулося до Господа тож досягши двадцяти пяти років він вирушає до Єгипту покинувши батьківський дім.В Єгипті він зустрічає Макарія Великого та стає його учнем, а згодом зустрічаєз святим Ієронімом з яким разом іде по святих землях Єрусалимських. Там же він оселяється в пустелі і весь час перебуває в молитві та постить.Та раптом його долає хвороба .Йому було настільки зле що одного разу він зомлів.Та тоді ж йому явився Господь і Порфирій відразу зцілився.
Через якийсь час Порфирія освячують у пресвітери.В той же час помирають його батьки і він отримавши великий спадок продає його а виручене роздає бідним та хворим людям.
Коли помирає попередній єпископ Гази Порфирія обирають на його місце оскільки він на думку вірян був єдним хто міг боротися з язичниками та єретиками.
Помер святий Порфирій в 420 році по Різдві Христовому вже будучи в літах.

https://www.youtube.com/embed/PJ3bbSpSoQM

Зарваниця :: 10 березня 2016 року день згадки святого єпископа Порфирія. :: Сподобалось279


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×