Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 червня 2014 р. 20:01:41

Святий Варфоломій, Апостол

Святий Варфоломій, Апостол

Святий Варфоломій, Апостол

Про те, як важко писати історію, свідчить фігура Апостола, ім'я якого насправді невідоме. Він «вар-Толомай», син толом «алмая». Як герой російських казок Альоша Попович: був «поповичем», сином священика, це не ім'я як таке.
Варфоломія, можливо, звали Натанаїл. За останньою мірою, майже всі дослідники Святого Письма ототожнюють цього «ізраїльтянина, в якому немає лукавства» «Ін 1,47», пізніше названим апостолом Варфоломієм. Цього жителя нашої планети в число апостолів привів Філіп, в Євангелії вони і згадуються спільно: «Пилип і Варфоломій» «Мт 10,3». Зустрів Филип Натанаїла і вимовив: ми відшукали Месію - так розповідає св.Йоан Євангеліст. Так що цілком ймовірно, що Натанаїл, чиє ім'я також означає «дар Божий» «так само, як у апостолів Матвія і Матвія», прозваний Варфоломій для кращого розрізнення. Зрештою, Варавва теж мав ім'я Ісус. Тому його в Євангеліях назвали Вараввою ...

Натанаїл же відомий не зовсім тільки тим, що «не мав підступу» в собі. Він також повністю щиро висловився про Назарет: може звідти вийти щось добре? Іудеї не дуже чудово приймали вихідців звідти. Але зустріч з Ісусом, Його слова «я знав тебе ще раніше», які, можливо, були свідченням про щось, знане лише Натанаїлу, і Всевишньому ... І, як людина без лукавства, Натанаїл прийняв знайденого Філіпом Месію і пішов за ним .

У Римському мартирологу написано, що Варфоломій проповідував в Індії та Вірменії, де з нього живого здерли шкуру, а повелитель Астяг наказував відрубати йому голову за те, що Варфоломій направив в християнство його брата Полімнія. Було це в Дербенті біля Каспійського моря. Згідно традиції, також вважається, що апостол Варфоломій проповідували також у Албанополісі, на західному узбережжі Каспійського моря, в Месопотамії, Персії та Єгипті. Євсевій Кесарійський пише, що Пантен Олександрійський «II ст.» Відшукав «в Індії» Євангеліє від Матвія єврейською мовою, яке приписувалося Варфоломієм. Тобто передбачалося, що апостол завіз туди священну книжку під час місіонерської поїздки. Бо «Євангеліє від Варфоломія» - це апокриф, так само як «Одкровення Варфоломія».

Історичні дані про місіонерську діяльність цього апостола - нікчемні, твори перших століть суперечать один одному. Є проблемою складання будь-якого життєпису апостола Варфоломія, можна хіба що зробити один простий висновок: коли пишете про будь які знаменитиі події, то не вказуйте «наш дорогий батько Петро», так як пізніше його і переплутати з іншим Петром можуть, не до того приходу приписати ... Історію писати важко, а перші християни цим абсолютно не займалися. Вони знали власних святих, єпископів, храми, не записали того, цього, не вказали, як звуть святого куди він пішов. Главне, що - пішов. Проповідував. І став страждальником за свою віру.

Дата смерті апостола Варфоломія - приблизно 70 роки.н.е. Від початку шанували як святого, захищали його мощі. Близько 410 року єпископ Марута переніс ці мощі з Албанополіса в Месопотамію, звідки вони потрапили в Фрігії «Мала Азія» близько 507 року. Зрештою поховання страждальця виявилося в Беневенто «838р.», Де і знаходиться донині в основному вівтарі того кафедрального храму. При імператорі Отто ІІІ частина цих артефактів потрапила до Риму.

Зображується у довгій туніці, як людина середнього чи старшого віку, час від часу тримає в руках свою шкуру. Його атрибути: книжка, сувій, ніж.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/88/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/030xz74xJUE

Зарваниця :: Святий Варфоломій, Апостол :: Сподобалось376


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 23# Horishok

Я тут новенький) Як тут живеться? 23# Horishok
Коментарій

Від користувача 7# Krol

Та нічого так. Цікаво. Я теж тут недавно. 7# Krol
Коментарій

Від користувача 2# Umnik

Доречі хто в курсі де у Зарваниці можна зняти житло? Хочу на прощу але хочу все розпланувати. 2# Umnik
Коментарій

Від користувача 16# ACho

Google помощ) Тут такої інформації не має) 16# ACho
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×