Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 березня 2016 р. 20:32:33

11 березня 2016 року споминаємо преподобного Прокопія Декаполіта.

11 березня 2016 року споминаємо преподобного Прокопія Декаполіта.

11 березня 2016 року споминаємо преподобного Прокопія Декаполіта.

Про цього святого відомо дуже мало, окрім того що походив він з земель що розташовувались на схід від озера Галилейського.Тоді ці землі називалися землею Декаполітською.
Ще будучи юнаком він зрозумів що світське життя далеке йому і вирішив піти в ченці. Прийнявши чернечий постриг він почав постійно перебувати у молитві та пості.Його характер був дуже покірний та добрий тож заволодів неаиякою повагою в усіх оточуючих.
В той час до влади прийшов Лев Ісавр який розгорнув велику війну проти поклоніння іконам а усіх хто поклонявся їм вважав єретиками та зрадниками.Та якось зустрівшись з іконоборцями Прокопій переконав їх в тому що вони є не праві тим самим накликавши на себе ненависть імператора.Імператор Лев наказав своїм воїнам його привести до суду а згодом катувати його страшно.Після важких мук його та кількох інших чоловіків було кинуто до вязниці де вони переували аж поки Лев Ісавр не помер.Тоді ж його було випущено на волю.
Нам не відомо в якому році помер Прокопій та відомо що помер він в дуже похилому віці.

https://www.youtube.com/embed/fWWhpQXw5WY

Зарваниця :: 11 березня 2016 року споминаємо преподобного Прокопія Декаполіта. :: Сподобалось318


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×