Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 березня 2016 р. 21:13:15

13 березня 2016 року. Останній день перед постом .Сиропусна або прощена неділя.

13 березня 2016 року. Останній день перед постом .Сиропусна або прощена неділя.

13 березня 2016 року. Останній день перед постом .Сиропусна або прощена неділя.

Піст це не просто відмова від якихось певних продуктів. Це не одна з можливостей трохи схуднути чи поправити своє здоров'я.Значення посту полягає далеко не в тому.Піст має насамперед духовне значення.Піст це можливість одумати свої гріхи, свої проблеми з родичами, друзями, оточуючими і можливість спробувати стати кращим.Стати дорішим та терпеливішим.Це можливість стати ближчим до Бога через молитву та сповідь і святе причастя.
Не варто постити, через те що так годиться.Це фальш. Це ,як на мене, ще гірше ніж зовсім не постити. Ми повинні бути чесними з собою та Богом.Чесність також має важливу роль.Без чесності все несправжнє. Часто буває що люди приховують свої гріхи щоб навіть при священику виглядати краще, чистіше, щоб їх не сварили.Це не правильно.Завжди будьте чесні при сповіді.Бо інакше вона не є справжньою.
Неділю перед постом не дарма назвають прощеною.В цей день ми маємо можливість вибачитись за ті прикрощі які ми завдали ближнім і простити їм прикрощі які були завдані ними.Мені здається ці речі рівноцінні-вміти просити вибачення і вміти прощати.Це дуже важко але це чудовий дар.
Звісно, прощена неділя не означає що ви повинні це робити лише в цей день.Ми повинні просити пробачення і прощати кожного дня.
Гарного і щирого Вам посту.

https://www.youtube.com/embed/KmkjVot6cPE

Зарваниця :: 13 березня 2016 року. Останній день перед постом .Сиропусна або прощена неділя. :: Сподобалось339


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×