Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 березня 2016 р. 21:00:09

18 березня 2016 споминаємо мученика Конона.

18 березня 2016 споминаємо мученика Конона.

18 березня 2016 споминаємо мученика Конона.

Походив святий Конон з Витанії з містечка яке колись охрестив сам Апостол Петро.Конон був сином язичників та з малого віку мріяв стати монахом.Його ж батьки не те щоб були проти але наполягли на тому щоб він одружився.Взявши собі за жінку дівчину що звалась Анною він таки мав намір зберегти її та свою чистоту тож відразу по одруженню переконав її залишитись цнотливою.За деякий час і батьки його прийняли Христа.Коли ж вони та жінка його померли то відразу по тому як він поховав їх став монахом.За щиру молитву і тверду віру Бог одарив його даром зцілення яким він допомагав людям бідним.Люди бачучи це приходили до віри християнської.Та тривало це не надто довго бо в ті часи почалось переслідування на християн.Конон був схоплений і згодом кати його почали нещадно мучити.Люди бачили те і не втрмавши злости на катів взяли зброю і врішили напасти на катів.Знайшовши святого побитим мало не до смерті люди забрал звідти і вилікували.Він спочив з Богом за два роки після того а тіло його поховали поруч з рідними.

https://www.youtube.com/embed/5KfRB0hd4sM

Зарваниця :: 18 березня 2016 споминаємо мученика Конона. :: Сподобалось248


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×