Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 квітня 2016 р. 20:14:51

19 березня 2016 року ми споминали мученика Теодора Тирона

19 березня 2016 року ми споминали мученика Теодора Тирона

19 березня 2016 року ми споминали мученика Теодора Тирона

Святий Теодор був у війську імператорському та жив на теперішній теиторії Туреччини у Амасії.Свою смерть Теодор він прийняв в час правління імператора Максиміана. Дізнавшисьпро те що один їз воїнів його є хрисиянином він спершу намагався переконати святого відмовитися від Христа та Теодор , що мав у своїй душі верду віру, відмовився визнавати поганські ідоли та поклонятися їм тож імператор наказав кинути його до вязниці та катувати.
Кати знущалися над ним страшно та Теодор молився до Бога аби він допоміг йому витерпіти усі катування і Бог явився до нього щоб підтримати його.Теодор же , відчувши підтрмку Господа,знову ж стійко витримував муки, яких завдавали йому безжалісні кати. Кати це бачили, це ж бачив і імператор. Максиміан зрозумів, що святий не буде зрікатися віри і тому наказав катам спалити його.
Приведений до вогнища святий сам став у вогнище та коли язики полум'я огорнули йоготіло його віддав Богові свою душу.

https://www.youtube.com/embed/UT5sOWd2mC4

Зарваниця :: 19 березня 2016 року ми споминали мученика Теодора Тирона :: Сподобалось255


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×