Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 квітня 2016 р. 20:30:43

21 березня споминали єпископа НікомидійськогоТеофілакта.

21 березня споминали єпископа НікомидійськогоТеофілакта.

21 березня споминали єпископа НікомидійськогоТеофілакта.

Теофілакт жив в час панування іконоборства.Тоді імперією правив Лев Четвертий Хазар, який вважався затятим іконоборцем та щойно він помер то влада змінилась і світська і церковна. Новим Патріархом церкви став вчительТеофілакта якого звали Тарасієм.Незадовго після цьго він збирає новий Собор де було засуджено іконоборство як єресь.
В той же час Теофілакт разом із святим Михайлом ідуть до обителі де практичновесьчас перебуваютьв молитві та строгому пості.Згодом Господьобдаровуєїх дарами чудотворення і за допомогою цього дару вони багато допомагали людям в часи посухи та неврожаю.Ще багато років вони жили в обителі та відразу по поверненні в Нікомидію стали єпископами,сам Теофілакт був обраний за єпископа Нікомидії, щодозволило йому ще більшедопомагатилюдям-він почав будувати храми та лікарні а також давати милостиню бідним.
Теофілакт ніколи не бридився омивати хворим ноги та тіло , власне всі його вважали дуже добрим.Та це добро тривало не довго бо до влади імперією новий імператор іконоборецьякий звів усі старання Тарасія та решти нанівець.
Теофілакт напророчив імператору близьку смерть за що імператор що був розлючений пророцтвом святого вигнав його до Малої Азії.Там він помер в 845 році.
Мощі святого Теофілакта були повернуті у Нікомидію в часи правління імператорки Феодори.

https://www.youtube.com/embed/78yuDW6vTlQ

Зарваниця :: 21 березня споминали єпископа НікомидійськогоТеофілакта. :: Сподобалось286


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×