Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 квітня 2016 р. 20:54:21

23 березня 2016 року ми згадуємо святого Конрада.

23 березня 2016 року ми згадуємо святого Конрада.

23 березня 2016 року ми згадуємо святого Конрада.

Народився святий в місті Коринт що у Греції.Довгий час він з матірю переховувалисьу лісі від переслідувань імператора Декія.Коли померла йогоматір син залишився сам,за легендою його годував сам Господь а одіж щобула на ньому росла разом з ним.Повернувся в місто він вже дорослим і спраглим бажання до науки.Він вирішив стати лікарем.
За певний час донього приєдналося пятеро учнів , що також були християнами.В ті ж часи далі продовжувалось переслідування на християн жертвами якихі стали Конрадта пятеро учнів його.
Спершу їх намагались переконати та вони ствердновизнали віру свою.Конрада та учнів кинули до звірів дикихта ті їх навіть не торкнулись, тоді їм усім відрубали голови.Сталося це 258 року , а на місці де мала текти кров потекла чудодійна кров.

https://www.youtube.com/embed/kJtiOAMgUvk

Зарваниця :: 23 березня 2016 року ми згадуємо святого Конрада. :: Сподобалось233


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×