Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 квітня 2016 р. 23:16:42

27 березня 2016 року згадуємо преподобного Венедикта.

27 березня 2016 року згадуємо преподобного Венедикта.

27 березня 2016 року згадуємо преподобного Венедикта.

Преподобний походив з італійського містечка під назвою Нурсія де і народився в 480 році по Різдві Христовім.Підлітком він їде до Риму, за наполяганням батьків та зовсім скоро полишає це місто через безожний образжиття його мешканців.Прибувшидо невеличкого містечка він оселяється там при храмі .Зовсім скоро він стаєобєктом обговорень міщан і прагнучи молитви та спокою він вирушає в гори де живе аскетичним життям.Та і тутнавколонього гуртуються люди які прагнуть жити так само як і він та не витримуючи суворих правил перебування в цій обителі багато знихпочинаютьбунт.Венедикт вирушає далі на гору Касиноде знову жтаки засновує обитель зсуворими аскетичними правилами та доброю бібліотекою.Там же він отримує відГоспода дар зцілення який допомагаєйому зцілювати багатьох людей.Свою власну смерть він напророчив .

https://www.youtube.com/embed/dr5iL_qclnI

Зарваниця :: 27 березня 2016 року згадуємо преподобного Венедикта. :: Сподобалось217


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×