Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 квітня 2016 р. 17:51:11

30 березня 2016 року Божого ми згадували святого Олексія

30 березня 2016 року Божого ми згадували святого Олексія

30 березня 2016 року Божого ми згадували святого Олексія

Олексій був народжений в родині знатній та багатій. Йогобатьки попри багатство та посаду чоловіка були добрими християнами і часто допомагали недужим та бідним людям.Вонидали синові хорошу лсвіту і попри бажання сина жити в Господі наполягли на його одруженні.Знайшовши йому дору дружину та справивши заручини вони й не сподіалися що син втече відразу по заручинах.Він сів на корабель та приплив до Едеси де дуже швидко витративши все щомав почав жебракувати.Батьки маючи силу і можливості відіслали на пошуки сина кількох свох слуг.Вони не знайшли його,хоча бул дужеблизько і навіть дали йому милостиню .
Через якийсь час про нього пішла слава як про святого і він злякавшисьтакослави втікає спершу до Тарси а згодом повертається до дому атьків.Вони не впізнаючи його дозволяють йому жити в домі їхньому.
Згодом і тут поширилася слава про нього як про святого ілюди почали сходтися до дому йогоатьків.Тоді ж слуга догадався щото син господаря і побіг сповістити йому.Та коли батько прибігдо сина той вже був мертвий.
Поховали його в храмі святого Петра.https://www.youtube.com/embed/ExBXsbt9Pf0

Зарваниця :: 30 березня 2016 року Божого ми згадували святого Олексія :: Сподобалось266


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×