Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 квітня 2016 р. 18:10:11

1 квітня 2016 року споминаємо святих Хрисанта та Дарію.

1 квітня 2016 року споминаємо святих Хрисанта та Дарію.

1 квітня 2016 року споминаємо святих Хрисанта та Дарію.

Хрисант був сином заможного та дуже знатного язичника.Батько дужелюбив сина тож надав йому найкращу освіту та аж ніяк не сподівався що серед книжок син найде багато про християнство і щовіра християнська так западе йому до серця.Западе так що Хрисант знайшовши пресвітера прийняв хрещення.Дізнавшись про те батько Хрисанта вирішив одружити його з поганкою на ім'я Дарія, сподіваючись що вона забере увагу Хрисанта від християнства.
Дарія одружилась з Хрисантом та він одразу її забрав на сторону християнства і згодом і вона прийняла хрещення.Хрисант також переконав її жити в чистоті.
Згодом вони обоє почали проповідувати християнство і шлюбну чистоту , багато хто прийшов на сторону Христа. Багато ж почало скаржтися на них і їх було увязнено.
Дарію віддали до дому розпусти але оскільки її весь час сторожив лев ніхто з чоловіків не міг
доторкнутися до неї.
Хрисанта ж кнули до помийної ями але він з Божою допомогою зміг вийтизвідти неушкодженим.Так кати побачивши що їх віру не здолати закопали їх живцем.

Зарваниця :: 1 квітня 2016 року споминаємо святих Хрисанта та Дарію. :: Сподобалось244


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×