Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 квітня 2016 р. 18:16:22

2 квітня 2016 року згадуємо преподобних отців , що були вбиті в обителі Савви.

2 квітня 2016 року згадуємо преподобних отців , що були вбиті в обителі Савви.

2 квітня 2016 року згадуємо преподобних отців , що були вбиті в обителі Савви.
У восьмому столітті по Різдві Христовім на окраїни Єрусалиму звершувались часті напади сарацинів.Вони нищили все у пошуках золота та скарбів і цього разу напал на Лавру.Озброєні вони напали на монахів і наказали сказати де є скарби та монахи сказали що вони не мають жодних скарбів.Багато монахів було убито а ті що залишились живими бул вбиті наступного разу коли сарацини прийшли з набагато більшою кількістю людей .Деякі все ж залишились живі і згодом поховали тих що пали під мечами сарацинів.
Самі сарацини після набігу на Лавру були скарані важкою хворобою і повмирали.


https://www.youtube.com/embed/DVeYowySUwQ

Зарваниця :: 2 квітня 2016 року згадуємо преподобних отців , що були вбиті в обителі Савви. :: Сподобалось202


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×