Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 квітня 2016 р. 18:24:58

3 квітня 2016 року Хрестопоклінна неділя.

3 квітня 2016 року Хрестопоклінна неділя.

3 квітня 2016 року Хрестопоклінна неділя.
Кожен Великий піст це можливістьзблизитися з Богом, можливість стати кращим, побачити свої гріхи з іншої сторони і намагатися виправити себе,стати на правильну, кращу стежку, можливість заповнити своє серце любовюдо Господа та оточуючих.
Але якщо з початку посту ми правимо йогояк належить то вже зовсім скоро ми забуваємо про його призначення, забуваємо про обіцянки собі і іншим, розслабляємось тому Церква подрувала одну з можливостей такидотримати посту а саме Хрестопоклінну неділю. Ця неділя є можливістю подякувати Господу, висловити пошану житєдайному Христу, згадати про Господа, про піст.Це ще одна можливістьзгадати про сраждння Ісуса з нас на хресті,на горі Голгофі .За нас та за наші гріхи.

https://www.youtube.com/embed/PgOkG-5TuRM

Зарваниця :: 3 квітня 2016 року Хрестопоклінна неділя. :: Сподобалось247


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×