Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 квітня 2016 р. 18:04:40

11квітня 2016 року правимо память преподобного Марка Аретусійського.

11квітня  2016  року правимо память преподобного Марка Аретусійського.

11квітня 2016 року правимо память преподобного Марка Аретусійського.

Преподобний Марк постраждав за віру Христову в час правління Юліана Відступника.При правлінні Костянтина Великого він за його наказом почав рушити язичницькі капища.Та щойно Юліан Відступник прийшов до влади то повернувся з християнства до язичництва і почав переслідувати християн.Дізнавшисьпро те що скоїв Марк він вирішив помститися йому за скоєне і почав полювання на нього і на тих що його переховували.
Деякий час Марк все таки переховувався але почувши про те скільки людей постраждали через нього вирішив вийти з підпілля і добровільно явитися перед імператором.
Представши перед катами старенький Марк навіть не уявляв які муки йому буловготовано.Кати знущалисьнадстарим як могли та на подив їхній Марк ніяк не виказував своєї болі і стійко переносив усі страждання.За його стражданнями спостерігало все місто .Коли глядачі вже не змогли зносити побаченого вони попросили катів відпустити старенького, що згодом було зроблено.
Відомо що старенький згодом привів дохристиянства багатьох язичників.https://www.youtube.com/embed/0KiBOMeL1jo

Зарваниця :: 11квітня  2016  року правимо память преподобного Марка Аретусійського. :: Сподобалось277


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×