Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 квітня 2016 р. 18:24:01

14 квітня 2016 року згадуємо Марію Єгипетську.

 14 квітня 2016 року згадуємо Марію Єгипетську.


14 квітня 2016 року згадуємо Марію Єгипетську.


До того як Марія пристала до віри Христової ніхто не міг пророчити їй доброгожиття.Дівчина дуже довго жила без батьківськоопіки в світі де існувало багато спокус тож піддалась їм і жила ганебним життям.Та ось одного дня її життя змінилося .В той день до храму Гробу Господнього стікалосьбагато паломників,серед яких випадком стояла і вона.Коли ж надійшла її черга заходити до храму то не змогла цього зробити.Щось наче невидимою рукою спиняло її і спершу вона дивувалась цьому та коли вона зрозуміла причину то жахнулася адже таким чином Бог вказував на її гріхи.Дівчина була настільки приголомшена що почала зі слізьми молитисьдо Господа та Діви Марії про прощення її гріхів і згодом вона відчула що може зайти у храм.Тепер вона була зовсім іншою людиною.Вона що пообіцяла перед Богом змінити своє життя вирушила у безлюдну пустелю де протягом пятдесяти років жила в молитві і пості.
Марія померла в 521 році.При її похованні допомагав лев який своїми лапами вирив могилу.

https://www.youtube.com/embed/t1sY7rmaQuE

Зарваниця ::  14 квітня 2016 року згадуємо Марію Єгипетську. :: Сподобалось207


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×