Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 квітня 2016 р. 18:36:52

16 квітня споминаємо настоятеля обителі Мидикійської,сповідника Микиту.

16 квітня споминаємо настоятеля обителі Мидикійської,сповідника Микиту.


16 квітня споминаємо настоятеля обителі Мидикійської,сповідника Микиту.

Матір хлопця рано померла а батько після смерті дружини пішов в монашество тому залишився він на виховання бабці.Вона вихована Микиту як ревного християнина тож вже змалку він був служником при храмі.Подорослішавши він іде в обитель Мидикійську де за сім років його висвятили у сан пресвітера.а згодом почав сам правити монастирем. Оскільк сам настоятель важко хворів.Згодом його обирають настоятелем обителі а Господь його одаровує даром чудотворення.
Зовсім скоро починається гоніння на незгодних з іконоборством.Багатьох настоятелів та монахів виганяють а то й кидають до вязниць.Микиту не раз вмовляли пристати на сторону іконоборців через що він неодноразово страждав.
Помер він 824 року по Різдві Христовім так і не схиливши голови перед єретиками.Поховали його в рідному монастирі з почестями.

https://www.youtube.com/embed/YfVb2zSDHXM

Зарваниця :: 16 квітня споминаємо настоятеля обителі Мидикійської,сповідника Микиту. :: Сподобалось273


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×