Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 квітня 2016 р. 17:29:15

17 квітня 2016 року ми споминали про Йосифа Піснеписця.

17 квітня 2016 року ми споминали про Йосифа Піснеписця.

17 квітня 2016 року ми споминали про Йосифа Піснеписця.Цей святий був народжений на острові Сицилія в родині християн. Через кілька років сім'я хлопчика рятуючись від нападу варварів їде на Пелопонес. Там же, в підлітковому віці він і вирішує йти до монастиря.
Маючи напрочуд добрий і благочестивий характер зовсім скоро стає улюбленцем усієї братії тож його було освячено у сан пресвітера.
Якось до тої обтелі завітав святитель Григорій Декаполіт який дуже сподобав собі хлопця .Він взяв його з собою мандрувати по обителях.В цій подорожі вони побачили наскільки швидко по імперії розвивалось іконоборство.Дуже багато людей було кнуто у вязницю через протистояння цій єресі.Він вирішив піти до Папи за допомогою проти іконоборства.
Та на жаль під час подорожі до Риму Йосифа схопили араби і закрили його в вязниці , перебуваючи там протягом 6 років він багато страждав поки в Різдво 820 року Божого йому не зявився святий Миколай .
Мколай сказав йому що про смерть імператора і про те що переслідування проти незгідних скінчились.
Святий дав Йосифу сувій та наказав щоб той його проковтнув ,а слова з нього проспівав. Щойно Йосиф це зробив як кайдани, що були на ньому впали , а двері вязниці самі відчинилися. Він вийшов і опинився на шляху, що вів до Константинополя.
Прийшовши в місто він не застав живим Григорія Декаполіта а лиш учня його Івана,що також скоро представ перед Господом.
Через певний час він звів храм в імя Миколая і поховав там мощі Григорія та Івана.
Якось до нього потрапили мощі і святого апостола Варфоломія і він вирішив поставити храм в його честь та дуже побивався що не має ніяких пісень щоб прославити його а сам він не наважувався їх створювати. Протягом сорока днів він мучився, молився та плакав та тут з'явився йому апостол цей і поклавши на груди Євангеліє сказав йому що відтепер він може створювати церковні пісні.
Того часу до влади прийшовімператор іконоборець За протистояння іконоборству його було вигнано на одинадцять років у Херсон. Повернувся він вже після того як на престол зійшла імператриця Теодора і навіть отримав певну роботу при Софійському соборі. Правда ненадовго, бо після відкриття позашлюбних стосунків брата імператриці Варди його знову було вигнано. Повернули його аж по смерті Варди.
За сприяння патріарха Фотія він був поставлений духовником кліру Константинопільського, там він і прослужив до смерті що настала в 883 році.

https://www.youtube.com/embed/y8U9f3fxWgM

Зарваниця :: 17 квітня 2016 року ми споминали про Йосифа Піснеписця.  :: Сподобалось273


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×