Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 квітня 2016 р. 17:35:18

18 квітня 2016 року ми споминаємо Агатопода та Теодула.

 18  квітня 2016 року ми споминаємо Агатопода та Теодула.


18 квітня 2016 року ми споминаємо Агатопода та Теодула.

Обоє цих святих жили в час правління імперією Діоклетіаном.Обоє були служниками храму християнского- старший Агатопод був дияконом, Теодул же був молодим читцем.Вони днями перебували в молитві.Одного разу Теодулу наснився сон що свідчив про його скору мученицьку смерть.В сні він отримав перстень що мав на собі зображення Господа Нашого Ісуса Христа і за допомогою якого він навіть зцілював людей в ім'я Господнє.
В той же час над християнами насувалась хмара-імператор вирішив переслідувати усіх християн.Багато хто сховався від вірної загибелі та мук але ці двоє не ховались і навіть мали силу і бажання проповідувати християнство.Здивувавшись з такої нахабності місцевий правитель схопив їх.Він думав що зможе їх переконат відмовитись від християнства та жоден обман, матеріальні статк ч погрози смертю не впливали на святих цих.
В кінці кінців попри всі страждання вони сповідували себе християнами і сказали що ніколи не відречуться від християнства.
Їх кинули до моря, првязавши до нх камені аби вони не спливли та їх тіла відразу ж виплили на гору.
Християни відразу знайшли їх тіла та поховали гідно.


https://www.youtube.com/embed/vwaB7SAw2iQ

Зарваниця ::  18  квітня 2016 року ми споминаємо Агатопода та Теодула. :: Сподобалось272


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×