Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 квітня 2016 р. 17:52:28

20 квітня 2016 року Божого згадується Георгій (Юрій ) Мітиленський.

20 квітня 2016 року Божого згадується Георгій (Юрій ) Мітиленський.

20 квітня 2016 року Божого згадується Георгій (Юрій ) Мітиленський.

Походив Георгій з острова Лесбос.З самого дитинства він прагнув до монашества і всяко вдосконалював у своєму характері покірність.В часи імператорства Лева Ісаврина Георгій багато настраждався через його іконоборчу політику та вже після приходу до влади імператора Костянтина його посвятили у єпископи міста Мітилени.
Його часом порівнювали з янголом адже попри свою посаду він анітрохи не змінився, окрім того він володів даром зцілення що допомагало багатьом людям.Також єпископ був відомим благодійником .
Та після приходу до влади Лева Вірменина його було вигнано до Херсонесу де він і помер через пять років по вигнанню.


https://www.youtube.com/embed/5goniIHy5GY

Зарваниця :: 20 квітня 2016 року Божого згадується Георгій (Юрій ) Мітиленський. :: Сподобалось254


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×